معرفی ۱۵ سایت بی نظیر برای آموزش زبان انگلیسی

به درخواست بسیاری از علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی، در این مطلب به معرفی ۱۵ سایت برتر جهت یادگیری زبان انگلیسی می پردازیم. با نظرات سازنده خود ما را یاری فرمایید.

learn-english-online

۱livemocha

livemocha اولین سایت شبکه اجتماعی مخصوص یادگیری زبانهای خارجی در دنیاست . در این سایت دروس خود آموز ، نوشته ، صوت و ویدئوهایی متنوع و گوناگونی در این زمینه ها وجود دارد اما این ، همه قابلیت های این سایت نیست !
مهمترین خاصیت این سایت این است که عده بسیار زیادی از علاقمندان به یادگیری زبان های خارجی در سرتاسر جهان در این سایت گرد هم آمده اند و با امکاناتی که این سایت در اختیار آنها قرار گذاشته است قادر هستند با یکدیگر با زبان پایه مورد علاقه خود ارتباط برقرار نمایند و زبان خود را بهبود بدهند . همچنین افراد بسیار زیادی در این سایت وجود دارند که به زبان مورد نظر شما تسلط کافی دارند و شما را در این زمینه یاری می دهند.

۲-VerbaLearn

هر علاقمند با یادگیری زبان انگلیسی آرزو دارد دایره لغات خود را افزایش دهد . تخصص این سایت نیز همین است . در ورژن رایگان این سایت فایل های mp3 و فیدهای پرباری علاوه بر آموزش های معمول به شما می دهد و متدهای گوناگونی را برای یادگیری به شما معرفی می نماید .

۳-BBC

قسمت اموزش زبان های خارجی بی بی سی که شامل زبان انگلیسی نیز هست یک سایت آموزشی قوی و پربار است که مطالب آن روزانه با موضوعات روز بروز می شود . صوت و تصویر بسیار در این سایت بکار رفته است.

۴-Using English.com

این سایت هم یک سایت بسیار مفید برای کسانی است که دوست دارند زبان انگلیسی را بعنوان زبان دوم خود بیاموزند ! در این سایت مجموعه کاملی از قوائد ، لغات ، آزمون ها و مباحث ESL و یک انجمن فعال گفتگو و همچنین استادان راهنما همگی به رایگان آماده خدمت به شماست .

۵-About.com

این سایت هم آموزش خود را بر مبنای زبان انگلیسی زبان دوم قرار داده است . این سایت درس های خود را به هشت نرحله تقسیم نموده است و از یک انجمن فعال گفتگو نیز بهره می برد .

۶- Learn English Online 

خب این سایت برای کسانی مفید است که پایه بسیار ضعیفی در انگلیسی دارند . یازده مرحله دارد و در هر مرحله ممکن است درس های شمابه باشند پس در مجموع بیش از ۵۰ درس در آن وجود دارد.

۷-Word2Word

این سایت در حقیقت یک دایرکتوری مخصوص یادگیری زبان انگلیسی است که در آن می توان لینک های بسیار زیادی به فیلم های آموزشی ، سایت های آموزش زبان ، گرامرها ، تلفظ ها و سایت هایی از این قبیل یافت.

 

۸-Transparent Language

این هم نرم افزار خو آموز زبان انگلیسی شامل مقاله ، بازی و دانلود است . همچنین برای راحتی کاربران واژگان این نرم افزار به ۱۰۰ زبان دنیا ترجمه شده است .

۹-EnglishClub

این سایت نیز در کنار آموزش ویدئوهای صوتی و تصویری بسیار زیادی در کنار چت و گفتگوی ان لاین به شما می دهد .

۱۰-Italki 

این سایت که بر پایه وب ۲ ساخته شده است به شما کمک می کند تا با دوستیابی ، شرکای خود برای یادگیری زبان انگلیسی را بیابید . همچنین صدها مقاله ، ویدئو ، صوت و تصویر در این سایت اجتمی یافت می شود .

۱۱-A4esl.org

در این سایت می توانید ازمون های زبان انگلیسی در همه مراحل از پایه تا پیشرفته و به تفکیک موضوع از قبیل واژگان ، گرامر ، سطح را بیابید .

۱۲-DigitalDialects

در این سایت با بازی های متنوع به شما زبان انگلیسی را اموزش می دهد.

۱۳-Radio Lingua Network 

این سایت بر پایه صوت بیش از بیست زبان مختلف را آموزش می دهد . شما می توانید فایل ها را بصورت mp3 دانلود نمایید و هر مکان که مایلید از آن استفاده نمایید .

۱۴-Vocabulix

برای قوی کردن دایره لغات در سه زبان انگلیسی ، فرانسه و اسپانیایی در درس های ۹۰ روزه

۱۵--Language.com 

گاهی اوقات گوش دادن بهترین شیوه آموزشی است . در این سایتدبیش از چهل درس بر پایه صوت می توانید بیابید.

تاریخ انتشار : 17 سپتامبر, 2016
تعداد بازدید : 4590

مطلب مرتبطدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *