مشکلات گرامری در زبان انگلیسی را با این چهار ابزار آنلاین حل کنید

گرامر صحیح در زبان انگلیسی یک موضوع مهم و اساسی است، چه در مکالمه و چه در نوشتار. گرامر زیربنای یاد گیری زبان و برقراری ارتباط است. گرامر بهتر به معنی تسلط بیشتر بر زبان و برآورده کردن منظور به طریق بهتر و مفهوم تر است. امروز چهار ابزار آنلاین مخصوص گرامر را به شما معرفی میکنیم.

به گزارش «آی تابناک» یک ارتباط صحیح و مفهوم بدون گرامر صحیح تقریبا ممکن نیست. گرامر به شما کمک میکند که ایده ها و جملات خود را بدون کج فهمی بیان کنید. یکی از مشکلات بزرگ ما فارسی زبان ها در زبان انگلیسی عدم تسلط صحیح به گرامر است. هرچند میانبری برای تبدیل شدن به یک متخصص گرامر وجود ندارد اما خوشبختانه ابزارهای رایگان برای تسلط و تمرین گرامر وجود دارد.

اینترنت یکی از بهترین منابع برای یاد گیری گرامر است. پس بگذارید بدون زیاده گویی به سراغ چند منبع آنلاین رایگان برای یادگیری گرامر برویم.

Grammarly

این ابزار یکی از بهترین ابزارهای تمرین و اصلاح گرامر است که به صورت آنلاین در اختیار قرار دارد. این ابزار در قالب یک افزونه هم برای فایرفاکس و هم برای گوگل کروم وجود دارد که پیش تر آن را معرفی کرده ایم و به شما کمک میکند تا اشکالات گرامری خود، خطاهای املایی، اشتباهات در جمله بندی و مانند آن را اصلاح کنید. این افزونه در همه نقاط وب که اقدام به نوشتن میکنید به یاری شما می آید. برای دریافت این ابزار بهاینجا مراجعه کنید.

مشکلات گرامری خود در زبان انگلیسی را با این چهار ابزار آنلاین حل کنید

Ginger Grammar Checker

این ابزار نیز هم به شکل آلاین موجود است و هم به شکل آفلاین و در قالب یک ابزار proofreading. میتوانید هم به شکل یک افزونه از آن بهره بگیرید و هم به شکل یک ابزار آنلاین و نسخه های آن برای همه سیستم عامل های ویندوز، مک، اندروید و iOS موجود است. این ابزار کمک میکند تا با اصلاح متون خود انگلیسی را بهتر بنویسید. محتوی جملات شما را تحلیل میکند اشتباهات گرامری را پیدا و آنها را اصلاح میکند. بهتر از هم این که تنها با یک کلیک به شما اجازه میدهد تا اشتباهات خود را اصلاح کنید. نسخه حرفه ای تر این ابزار با برخی امکانات اضافی نیز موجود است اما نسخه رایگان آن به همان خوبی عمل میکند. برای استفاده از این ابزار به اینجا مراجعه کنید.

مشکلات گرامری خود در زبان انگلیسی را با این چهار ابزار آنلاین حل کنید

PaperRater

ابزاری ۱۰۰ درصد رایگان و بسیار ساده که در کمترین زمان ممکن اشتباهات گرامری شما را یافته و اصلاح میکند. تنها کاری که لازم است انجام دهید، کپی کردن و چسباندن متن نوشته در این ابزار و دیدن گزارش کار است. بر خلاف دیگر ابزارهای گرامری PaperRater قادر به اصلاح گرامر شما بر اساس سطوح آموزشی متفاوت از کلاس اول تا کارشناسی ارشد است! همچنین به شما اجازه میدهد تا نوع متن خود را انتخاب کنید و در نتیجه بر اساس نوع متن محتوی آن را بررسی و اصلاح میکند. این ابزار تنها به شکل آنلاین عمل میکند که میتوانید برای استفاده از آن به اینجا مراجعه کنید.

مشکلات گرامری خود در زبان انگلیسی را با این چهار ابزار آنلاین حل کنید

PolishMyWriting

این نیز یکی دیگر از ابزارهای رایگان آنلاین برای اصلاح گرامر است که به نوشتار انگلیسی شما کمک فراوانی میکند. اگر در حال نوشتن مقاله ای به زبان انگلیسی هستید حتما سری به این وب سایت زده و گرامر خود را در آن با کپی کردن متن خود در جای مربوطه اصلاح کنید. این ابزار همه اشتباهات گرامری شما را مشخص میکند و اصلاحات را به شما پیشنهاد میکند. این ابزار نیز به شکل آنلاین قابل استفاده است و میتوانید برای بهره گیری از آن به اینجا مراجعه کنید.

مشکلات گرامری خود در زبان انگلیسی را با این چهار ابزار آنلاین حل کنید

تاریخ انتشار : 6 ژانویه, 2016
تعداد بازدید : 2274

مطلب مرتبطدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *